Sideboard teak

397401

ERIK WÖRTZ, för IKEA, 1960-tal, sideboard i teak, höjd ca 80, 180x40 cm

Senare svartlackerade detaljer, visst slitage

Möbler, Design

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (26 bud)
2663177
2669517
2 800
2663177
2 600
2668487
2 600
2663177
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.