Sideboard IKEA

397400

SIDEBOARD, IKEA, "Trudy", 1960-tal, teak, höjd ca 77, 190x43 cm

Bruksslitage, senare svartlackerade detaljer

Rum 10

Sideboard IKEA

Budhistorik (24 bud)
2668995
2669474
2 800
2668995
2 600
2663176
2 400
2663176

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.