Blåslampor mässing

397398

BLÅSLAMPOR, 10 st, mässing, 6 st märkta Primus, 3 st märkta Sievert, 1 märkt Optimus, ca 17 - 46 cm

Slitage, enstaka bucklor förekommer

Nautica/Technica, Diverse, Metall

Rum 12

Blåslampor mässing

Budhistorik (12 bud)
2666442
2665173
2666440
2665173
1 900
2666439
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.