Lucinis Samling

397387

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1800-tal): Vattendrag i månsken, olja på duk, ca 20 x 27 cm, (nr 211)

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Lucinis Samling

Budhistorik (10 bud)
2666124
1 400
2666209
1 400
2666124
1 300
2666024
2666024

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.