Spelbord

397386

SPELBORD, 1800-tal, mahognyfanér, höjd ca 75 92x45 cm

slitage lösa delar, blekt

Rum 5

Spelbord

Budhistorik (23 bud)
2665968
1 600
2665963
2665964
2665963
1 400
2665961
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.