Bordsspegel

397385

BORDSSPEGEL, Louis XV, 1700-tal, förgylld, skuren och skulpterad dekor, ca 45x36 cm

Stöd sakans, slitage

Speglar

Kundcenter

Bordsspegel

Budhistorik (12 bud)
2665809
2665807
2 800
2665806
2 600
2665803
2 400
2665802

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.