Tennfat och stop i tenn

397383

FAT, 3 st, BUKSTOP, SKÄNKSTOP, tenn, 17/1800-tal, största fatet diameter 38 cm

Skador

Metall, Tenn

Tennfat och stop  i tenn

Budhistorik (12 bud)
2666034
2666021
2665779
950
2665779
600
2665751
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.