Yngve Ekström Lästo Swedese

397382

YNGVE EKSTRÖM, "Lästo", fåtölj med fotpall, Swedese, 1960-tal, ek, stolen brännmärkt Swedese Yngve Ekström, fotpall omärkt, sitthöjd ca 42 cm

Omklädd, bruksslitage

Möbler, Design

Rum 12

Yngve Ekström Lästo Swedese

Budhistorik (9 bud)
2663078
2663077
3 800
2663076
3 600
2663075
3 400
2663074
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.