Byrå i nyrenässans med imitationsmåleri

397378

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, imitationsmåleri, fyra lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 94, 95x52 cm

Slitage

Rum 14

Budhistorik

2016-07-28 kl 21:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.