Soffa allmoge

397375

SOFFA, 1800-talets början, allmoge, originalmålad, fällbart lock, längd ca 140 cm, höjd 82 cm, sitthöjd 53 cm, djup 43 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Allmoge

Rum 11

Soffa allmoge

Budhistorik (16 bud)
2667545
3 200
2667543
2667542
2 800
2667540
2 600
2667538
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.