Kandelabrar

397371

KANDELABRAR, 1 par, botten med meissenliknande märke, 1900-talets första hälft, tvådelade, höjd ca 25 cm

Nagg / Mindre dekorbortfall, en ljuspipa något lös / senare montage

Diverse, Keramik/Porslin, Belysning

Kandelabrar

Budhistorik (22 bud)
2665976
6 600
2665980
6 400
2665976
6 200
2665979
6 000
2665976
5 200

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.