Folke Gullby

397370

FOLKE GULLBY (1912-1982): Kompostion, två etsningar samt ett offsettryck, signerade, största mått ca 21x22 cm

Oramade

Folke Gullby

Budhistorik (14 bud)
2666488
2665658
2666470
2665658
850
2665421

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.