Hörnskåp allmoge 1800-tal

397369

HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, betsad furu, skåpsdörrar med räfflade romber, höjd ca 198, 94x66 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Allmoge

Rum 14

Hörnskåp allmoge 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
2666548
5 800
2666684
5 600
2666548
5 400
2666018
5 200
2666018
4 400

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.