Strindbergslampa

397368

BORDSLAMPA, s.k. strindbergslampa, 1900-talets början, stomme i koppar med hamrad dekor, turkos glasskärm, höjd ca 45 cm

Skador: Nydragen el

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Strindbergslampa

Budhistorik (23 bud)
2666248
1 600
2666085
2666078
1 400
2666008
1 300
2666044
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.