Divanbord i nyrenässans

397364

DIVANBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, svartmålat, svarvade ben med fotkryss, höjd ca 73, 142x84 cm

Slitage, färgsläpp

Rum 7

Divanbord i nyrenässans

Budhistorik (6 bud)
2666862
650
2666690
600
2666690
450
2664319
2663305

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.