Skänk nyrenässans

397362

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, svartmålad, en låda, skåpsdörrar med skuren dekor och bakomliggande hyllinredning samt uppsats, beslag i metall, höjd ca 192, 102x45 cm

Slitage, lösa delar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Skänk nyrenässans

Budhistorik (22 bud)
2666961
4 400
2666728
4 200
2666960
2666728
3 800
2666959
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.