Rottingstolar

397359

KARMSTOLAR, 6 st, rotting, 1900-talets mitt, brännmärkta, sitthöjd ca 46 cm

PROVENIENS: SVT:s direktionsmatsal

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Diverse, Trädgårdsmöbler, Temaauktion, Temaauktion

Rum 5

Rottingstolar

Budhistorik (16 bud)
2666316
1 600
2666247
2666247
2665562
2665562
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.