Pastell

397358

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, damporträtt, pastell på papper, uppfodrad på pannå, ca 33x25 cm

Ram med skador

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Pastell

Budhistorik (16 bud)
2665366
2665359
2665365
950
2665359
900
2665363
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.