Johnny Oppenheimer oljemålning

397357

JOHNNY OPPENHEIMER (1923- 2005): Självporträtt, signerad och daterad J Oppenheimer -56, olja på duk, ca 26x21 cm

Fack 31

Budhistorik (32 bud)
2666423
3 600
2666419
3 400
2666416
3 200
2666416
2666413
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.