Vytautas Kasiulis färglitografi

397355

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): Kompositioner, 6 st, signerade Kasiulis, numrerade i upplaga om 300, färglitografier, ca 48x58 cm

Hanteringsskador

Fack 42

Budhistorik (29 bud)
2666172
6 000
2666168
5 800
2666168
5 000
2666131
4 800
2666131

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.