Soffbord

397351

SOFFBORD, ek och teak, 1900-talets mitt, höjd ca 56, 150x55 cm

Smärre ytskador

Rum 19

Soffbord

Budhistorik (21 bud)
2666277
2666276
1 400
2666274
1 300
2666242
2666213

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.