Gitarr

397349

GITARR, 1900-talets mitt, svartlackerad, hals i valnöt, längd ca 100 cm

Bruksslitage, senare lackering

Instrument

Hylla 5

Gitarr

Budhistorik (3 bud)

2666182
450
2665523
2664341

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.