Pablo Picasso litografi

397347

PABLO PICASSO (1881-1973): "Ronde de la Jeunesse", 1961, signerad i trycket, färglitografi, ca 50x45 cm

Pablo Picasso litografi

Budhistorik (21 bud)
2665881
2 600
2665897
2 400
2665881
2664492
2664461
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.