Jordglob

397339

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, märkt Edwin Hammar, fot i trä, höjd ca 54 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 12

Jordglob

Budhistorik (19 bud)
2665717
1 400
2665601
1 300
2665568
2665517
2665373

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.