AW Morris spegel

397337

AW MORRIS, 1900-talets senare del, spegel, antikbehandlad ram, fasettslipat kristallglas, diameter ca 46 cm

Smärre slitage

Speglar

Monter 6

AW Morris spegel

Budhistorik (10 bud)
2663044
700
2664597
650
2663044
600
2662986
550
2662800
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.