Einar Jolin akvarell

397323

EINAR JOLIN (1890-1976): Rådjur i parklandskap, signerad och daterad Jolin 1945, akvarell, ca 37x55 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 51

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (11 bud)
2666241
8 000
2666239
7 800
2666234
7 600
2666135
7 400
2665133
6 800

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.