August Strindberg Samlade Skrifter

397320

BÖCKER, 55 vol, August Strindberg, "Samlade Skrifter", Bonnier, 1910-tal

Ej genomgångna, smärre slitage

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

Rum 13

Budhistorik (11 bud)
2666432
1 400
2666431
1 300
2666430
2666429
2666428

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.