Vytautas Kasiulis färglitografi

397317

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): Komposition, signerad Kasiulis, 40/50, färglitografi, ca 65x50 cm

Fack 32

Budhistorik (20 bud)
2666069
2660494
2666065
2660494
1 900
2666054
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.