Vytautas Kasiulis färglitografi

397316

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): Komposition, signerad Kasiulis, 24/25, färglitografi, ca 65x50 cm

Fack 32

Budhistorik (18 bud)
2666090
2 600
2666055
2 400
2665847
2665993
2665847
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.