Byrå

397315

BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900, huggen kalkstensskiva, intarsia med dekor av festonger, putti, urnor, listverk och dekorelement i patinerad mässing, nyckel saknas, höjd ca 84, 106x48 cm, nyckel finns

Blekt, slitage, mindre obetydliga fanerbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämnignen

Rum 12

Byrå

Budhistorik (37 bud)
2664324
9 200
2666271
9 000
2664324
8 800
2666270
8 600
2664324
8 400

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.