Petter Pettersson akvarell

397314

PETTER PETTERSSON (född 1942): "Kycklingmannen - Granada", signerad och daterad Petter Pettersson -83, akvarell, ca 60x90cm

Fack 26

Petter Pettersson akvarell
Budhistorik

2016-07-27 kl 17:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.