Patrik Reuterswärd blomsterstilleben

397311

PATRIK REUTERSWÄRD (1886-1971):Blomsterstilleben, signerad och daterade P. Reuterswärd -42, olja på duk, ca 65x55 cm

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
2666120
850
2666119
750
2665390
700
2665343
650
2665112
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.