KG Nilson

397309

KG NILSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad KG Nilson -1978, olja på pannå, ca 40x100 cm

Rum 1

KG Nilson

Budhistorik (13 bud)
2665352
4 600
2665026
4 400
2665026
2665025
3 800
2665024
3 600

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.