Tuomas Mäntynen

397308

TUOMAS MÄNTYNEN (Finland, född 1932): "Turister", signerad och daterad 71, olja på duk, ca 73x55 cm

Utställd: Galleri Gummeson 1973

Tuomas Mäntynen

Budhistorik (12 bud)
2666236
1 600
2661601
2661600
1 300
2661597
2661596
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.