Orientmatta

397307

ORIENTMATTA, old/semiantik, Tabriz, ca 343x247 cm

Jämnt slitage, en kortsida med skador/ tappar knutar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (10 bud)
2665507
1 400
2665410
1 300
2665350
2664964
2664767

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.