Wilhelm Wik

397305

WILHELM WIK (1897-1987): Komposition, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 61x50 cm

PROVINIENS: Galerie AIX

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Wilhelm Wik

Budhistorik (21 bud)
2664473
3 800
2664471
3 600
2664472
3 400
2664471
3 200
2664470

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.