Akvarell 1800-tal

397303

MONOGRAMISTEN (1800-tal): Orientalisk sagobild, akvarell, signerad BWW samt otydligt årtal 1832?, ca 31x22 cm

Fack 44

Akvarell 1800-tal
Budhistorik (1 bud)

2664872
2016-07-26 16:16:31

2016-07-26 kl 18:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.