Jiri Kolar

397302

JIRI KOLAR (Tjeckien 1914-2002): ''Zehn'', signerad och daterad JK 69, ca 11x16 cm

Fack 47

Jiri Kolar

Budhistorik (35 bud)
2665087
2665085
2 800
2665082
2 600
2665079
2 400
2665077

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.