Mats Hådell oljemålning

397301

MATS HÅDELL (född 1958): Metande trollgubbe, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 50x61 cm

Fack 26

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2665054
1 400
2664330
1 300
2657786
2664329
2657786

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.