Picasso Galerie Louise Leiris affischkonst

397299

PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973): "Dessins Originaux Graves Sur Cuivre", komplett mapp med 14 st etsningar, signerade i trycket samt numrerade 293/300, bladmått 40x30 cm

Konvolut med mindre skador, obetydliga fläckar

Monter 9

Budhistorik (23 bud)
2665214
9 200
2665213
9 000
2665210
8 800
2665203
8 600
2665208
8 400

Slutpris SEK:
9 200
878 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.