Hilding Linnqvist

397298

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Landskap, monogramsignerad HL, akvarell och blyerts, ca 23x29cm

Med dedikation

Konst, Teckningar

Fack 14

Hilding Linnqvist

Budhistorik (11 bud)
2657844
1 300
2663996
2657844
2663994
2657844
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.