Öyvind Fahlström

397297

ÖYVIND FAHLSTRÖM (1928-1976): Utan titel, signerad och numrerad Öyvind Fahlström 24/60, etsning, 14,8x11,3 cm

Öyvind Fahlström

Budhistorik (6 bud)
2664433
5 800
2660020
5 600
2657970
5 400
2657968
3 200
2657568
500

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.