Ole Schwalbe

397296

OLE SCHWALBE (1919-90): ''L´heure bleue'', signerad och daterad ā tergo Schwalbe 64, olja på duk, ca 46x42 cm

Rum 22

Ole Schwalbe

Budhistorik (46 bud)
2665167
12 500
2665040
12 000
2665040
11 000
2665015
10 500
2665039
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.