Barna Basilides

397295

BARNA BASILIDES (Ungern 1903-1967): Vildsvinsjakt, signerad, olja på duk, 80x100 cm

Rum 2

Barna Basilides

Budhistorik (7 bud)
2664882
8 000
2664446
7 200
2664161
6 400
2663991
6 200
2660936
5 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.