Prismor

397294

PRISMOR, varierande ålder och stilar, i kartong

Nagg och skador förekommer

Diverse

Rum 7

Prismor
Budhistorik (26 bud)
2669001
1 700
2668992
1 600
2669000
1 600
2668992
2668999
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.