Oskar Bergman akvarell

397287

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vår, signerad Oskar Bergman, akvarell, 19x13 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Monter 12

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (14 bud)
2665096
7 800
2665094
7 600
2665092
7 400
2664902
7 200
2664902
6 600

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.