James Coignard carborundum

397283

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med poem av Sylvia Uryn, signerad och numrerad 24/75, färgcarborundum med collage, bladmått 45x29 cm, Edition Sonet, Stockholm

Rum 12

James Coignard carborundum

Budhistorik (3 bud)

2662249
2662213
2658225

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.