Dalahästar

397281

DALAHÄSTAR, 2 st., 1900-tal, bemålat trä, höjd 10 cm resp 13 cm

Slitage, bleckt, skador

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge, Temaauktion, Temaauktion

Dalahästar

Budhistorik (2 bud)

2662715
2657944

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.