Gunnar Nylund

397276

GUNNAR NYLUND, vas, Rörstrand, stengods, glasyr i duvblå-grön, signerad Rörstrand, Nylund, Sweden, höjd ca 43 cm

Smärre repor

Keramik/Porslin, Design

Gunnar Nylund

Budhistorik (12 bud)
2665283
7 200
2659061
7 000
2659061
6 800
2665281
6 600
2659061
5 800

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.