Urna rökelsekar Kina

397275

URNA, RÖKELSEAR, 1800/1900-tal, Kina, brons, urnans höjd ca 11, rökelsekar höjd 6,5, 17x10,5 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Urna rökelsekar Kina

Budhistorik (2 bud)

2664279
2662748

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.